0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Liga Pro
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Alexey Uvarov
Finished
۰۰:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۰:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۹:۱۵
Konstantin Nosov
۳
۱
Mihail Andrusenko
Finished
۱۰:۱۵
Gennadiy Nevezhin
۳
۲
Sergey Lanin
Finished
۰۹:۰۰
Maksim Mameka
۱
۳
Maksim Surkin
Finished
۰۰:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۲
Suntsov Artem
Finished
۰۱:۰۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Muslikov
۳
۲
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۱۵
Konstantin Nosov
۳
۰
Danila Andreev
Finished
۰۸:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Belugin
۳
۱
Alexandr Vorozheykin
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Voronov
۱
۳
Vladimir Selkin
Finished
۰۹:۳۰
Sergey Lanovenko
۱
۳
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۴۵
Sergey Muslikov
۰
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۰:۱۵
Dmitriy Lyalichev
۲
۲
Vadim Putilovsky
inprogress
۱۲:۳۰
Oleg Shagarov
۳
۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۰:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Pavel Fursov
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Dukhin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۲۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۱۵
Pavel Fursov
۰
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۱
Maksim Dukhin
Finished
۰۱:۳۰
Oleg Shagarov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۱:۴۵
Suntsov Artem
۳
۰
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۰۰
Igor Mihaylov
۳
۰
Maksim Surkin
Finished
۰۲:۱۵
Nikolay Tarasenkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۲:۳۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۴۵
Pavel Fursov
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۰
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۳:۰۰
Alexey Uvarov
۲
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Surkin
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Dukhin
۳
۰
Suntsov Artem
Finished
۰۳:۳۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۴۵
Maksim Mameka
۰
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۴:۰۰
Alexey Uvarov
۲
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۱۵
Maksim Surkin
۳
۱
Pavel Fursov
Finished
۰۴:۱۵
Suntsov Artem
۲
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۴:۴۵
Igor Mihaylov
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۴:۴۵
Alexandr Vorozheykin
۰
۳
Gennadiy Nevezhin
Finished
۰۸:۰۰
Sergey Lanin
۳
۲
Oleg Belugin
Finished
۰۸:۳۰
Alexander Ekzhanov
۳
۲
Dmitry Voronov
Finished
۰۸:۳۰
Mihail Andrusenko
۳
۲
Denys Lebedev
Finished
۰۸:۴۵
Vladimir Selkin
۰
۳
Aleksandr Kruglov
Finished
۰۹:۰۰
Danila Andreev
۰
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۹:۱۵
Denys Lebedev
۱
۳
Konstantin Nosov
Finished
۰۹:۴۵
Aleksandr Kruglov
۳
۲
Alexander Ekzhanov
Finished
۱۰:۰۰
Alexandr Vorozheykin
۳
۰
Sergey Lanin
Finished
۱۰:۰۰
Gennadiy Nevezhin
۳
۰
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۳۰
Alexander Ekzhanov
۱
۳
Vladimir Selkin
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Borisovich Manuylov
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۱۰:۴۵
Danila Andreev
۳
۱
Denys Lebedev
Finished
۱۰:۴۵
Dmitry Voronov
۳
۱
Aleksandr Kruglov
Finished
۱۱:۰۰
Sergey Gushchin
۳
۰
Mikhail Marchenko
Finished
۱۲:۰۰
Ivan Pandur
۳
۰
Andrey Shmakov
Finished
۱۲:۱۵
Dmitry Tunitsin
۱
۳
Aleksandr Rakhmatov
Finished
۱۲:۱۵
Andrey Suslov
۳
۰
Plevako Ilia
Finished
۱۲:۳۰
Igor Matveev
۰
۱
Andrey Yurevich Lisov
inprogress
۱۲:۴۵
Sergey Burov
۰
۰
Ivanov Alexander
inprogress
۱۲:۴۵
Mikhail Marchenko
-
-
Andrey Suslov
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Andrey Shmakov
-
-
Sergey Burov
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Aleksandr Rakhmatov
-
-
Igor Matveev
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Plevako Ilia
-
-
Sergey Gushchin
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ivanov Alexander
-
-
Ivan Pandur
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Andrey Yurevich Lisov
-
-
Dmitry Tunitsin
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Czech Republic Pro League
Jan Potensky
۱
۳
Martin Tacinec
Finished
۱۱:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Ogrocki
۳
۰
Radek Milata
Finished
۱۰:۳۰
Lukas Stempak
۳
۲
Tomas Ogrocki
Finished
۱۲:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۲
۳
Marek Placek
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Jonas Jnr
۳
۱
Hejduk Alexander
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Andrle
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۰:۳۰
Marek Zaskodny
۳
۲
Petr Kalias
Finished
۰۲:۰۰
Jan Sucharda
۰
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۳:۳۰
Robin Pacha
۰
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۰۰
Havel Ladislav
۰
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Hyrsl
۳
۲
Jan Potensky
Finished
۱۱:۳۰
Mihail Trinta
۳
۲
Matej Perny
Finished
۱۱:۳۰
Miroslav Dvorak
۰
۳
Jan Vidourek
Finished
۱۲:۰۰
Marek Placek
۲
۲
Matej Perny
inprogress
۱۲:۳۰
Jiri Celler
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۰۰
Marek Wiederlechner
۱
۳
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۰۰
Hejduk Alexander
۱
۳
Miroslav Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Petr Svoboda
۲
۳
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۳۰
Petr Kalias
۳
۲
Marek Zaskodny
Finished
۰۰:۳۰
Lubor Sulava
۳
۰
Jaroslav Jonas Jnr
Finished
۰۱:۰۰
Lubos Krticka
۲
۳
Jiri Celler
Finished
۰۱:۰۰
Marek Cejka
۳
۱
Marek Wiederlechner
Finished
۰۱:۰۰
Robin Pacha
۰
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۲:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Karel Brozhik
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۳۰
Jan Sucharda
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۵:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۵:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۰
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۶:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Robin Pacha
Finished
۰۷:۰۰
Marek Placek
۳
۲
Mihail Trinta
Finished
۱۰:۳۰
Jan Vidourek
۳
۱
Adolf Sejstl
Finished
۱۰:۳۰
Matej Perny
۰
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۱۱:۰۰
Lubomir Navrat
۳
۰
Lukas Stempak
Finished
۱۱:۰۰
Tomas Krcil
۱
۳
Miroslav Dvorak
Finished
۱۱:۰۰
Adolf Sejstl
۳
۰
Tomas Krcil
Finished
۱۱:۳۰
Radek Milata
۳
۰
Lubomir Navrat
Finished
۱۱:۳۰
Martin Tacinec
۰
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Ogrocki
۳
۱
Lubomir Navrat
Finished
۱۲:۳۰
Jan Vidourek
۳
۱
Tomas Krcil
Finished
۱۲:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Jan Potensky
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Hyrsl
-
-
Martin Tacinec
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Mihail Trinta
-
-
Vaclav Hruska Snr
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Europe TT Elite Series
Tadeusz Piotrowski
۳
۲
Piecowski Miroslaw
Finished
۱۲:۱۰
Adrian Eliasz
۱
۳
Kacper Makowski
Finished
۰۲:۲۰
Makajew Maciej
۳
۲
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Rutkowski
۳
۰
Kacper Makowski
Finished
۰۷:۵۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۸:۲۰
Michal Minda
۱
۳
Sebastian Baran
Finished
۱۰:۰۰
Igor Dabrowski
۳
۲
Piecowski Miroslaw
Finished
۱۰:۱۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۱۱:۰۰
Jakub Glanowski
۲
۲
Zochniak Jakub
inprogress
۱۲:۳۰
Zochniak Jakub
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۰
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۰:۱۰
Jakub Glanowski
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۰۰:۳۰
Adrian Eliasz
۳
۰
Szymon Skop
Finished
۰۰:۴۰
Damian Swierczek
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۰۰:۵۰
Sebastian Baran
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۱:۰۰
Bartosz Kwodawski
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۱:۲۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۲:۰۰
Makajew Maciej
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۳۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۲:۵۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۳:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۲۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۳:۳۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۵۰
Sebastian Baran
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Radlo
۳
۱
Kacper Makowski
Finished
۰۴:۲۰
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۴:۵۰
Makajew Maciej
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۵:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Kacper Makowski
Finished
۰۵:۲۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۵:۳۰
Adrian Eliasz
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۵۰
Sebastian Baran
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۰۰
Szymon Radlo
۳
۱
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۶:۲۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۵۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Sebastian Baran
Finished
۰۷:۰۰
Adrian Eliasz
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۷:۲۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۷:۳۰
Makajew Maciej
۳
۰
Sebastian Baran
Finished
۰۸:۰۰
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۸:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Kacper Makowski
Finished
۰۸:۵۰
Mateusz Misiak
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۹:۰۰
Adrian Eliasz
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۹:۲۰
Artur Daniel
۳
۰
Kacper Makowski
Finished
۱۰:۲۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۰:۳۰
Tadeusz Piotrowski
۲
۳
Piotr Strus
Finished
۱۰:۴۰
Daniel Bak
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۰:۵۰
Dawid Poloszczanski
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۱۱:۱۰
Damian Swierczek
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۱۱:۲۰
Michal Minda
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۱:۳۰
Piotr Strus
۰
۳
Durak Kamil
Finished
۱۱:۴۰
Artur Daniel
۳
۰
Daniel Bak
Finished
۱۱:۵۰
Szymon Radlo
۳
۱
Sebastian Baran
Finished
۱۲:۰۰
Krystian Kolodziej
۳
۰
Kacper Makowski
Finished
۱۲:۲۰
Igor Dabrowski
۲
۰
Durak Kamil
inprogress
۱۲:۴۰
Damian Swierczek
-
-
Mateusz Rutkowski
بازی شروع نشده است
۱۲:۵۰
Arkadiusz Mugowski
-
-
Sebastian Baran
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Dawid Poloszczanski
-
-
Tadeusz Piotrowski
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
Daniel Bak
-
-
Kacper Makowski
بازی شروع نشده است
۱۳:۲۰
Michal Minda
-
-
Jakub Glanowski
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Piotr Strus
-
-
Piecowski Miroslaw
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۰
Artur Daniel
-
-
Damian Swierczek
بازی شروع نشده است
۱۳:۵۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Mirzoyan
۲
۳
Sergey Dallaqyan
Finished
۰۰:۱۰
David Ghotanyan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۰۸:۳۰
Mnatsakan Ghazaryan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۰۸:۳۰
Sergey Simonyan
۳
۲
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۸:۵۰
Murad Asatryan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۸:۵۰
David Ghotanyan
۲
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۰۹:۱۰
Avet Vasilyan
۱
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۱۰
Mnatsakan Ghazaryan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۳۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۹:۳۰
Murad Asatryan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۵۰
Sergey Simonyan
۱
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۲
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۱۰
David Ghotanyan
۳
۱
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۰:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Mnatsakan Ghazaryan
۳
۲
Avet Vasilyan
Finished
۱۰:۳۰
David Ghotanyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۵۰
Sergey Simonyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۰:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۱:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۱:۱۰
Mnatsakan Ghazaryan
۳
۱
Sergey Simonyan
Finished
۱۱:۳۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۱:۳۰
David Ghotanyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۱:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۱:۵۰
  Armenia Armenia ITT CUP Women
Emilya Papikyan
۳
۱
Hermine Vardanyan
Finished
۰۰:۱۰
  World TT-CUP
Pavel Cibik
۱
۳
Vojteh Shanc
Finished
۰۰:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۰
David Jicha
Finished
۰۰:۲۵
Zbynek Vyskocil
۱
۳
Vojteh Shanc
Finished
۰۰:۵۰
Michal Spalek
۳
۱
Denis Benes
Finished
۰۰:۵۵
David Nosek
۱
۳
Pavel Cibik
Finished
۰۱:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۲
Denis Benes
Finished
۰۱:۲۵
David Jicha
۰
۳
Michal Spalek
Finished
۰۱:۵۵
Filip Nemec
۰
۳
Ales Brandtl
Finished
۱۰:۵۰
Cerveny Tomas
۳
۰
David Jicha
Finished
۱۱:۲۵
Filip Nemec
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۱۱:۵۰
Frantisek Camr
۳
۲
Petr Dvorak
Finished
۱۱:۵۵
Cerveny Tomas
۲
۲
Petr Dvorak
inprogress
۱۲:۲۵
David Jicha
-
-
Frantisek Camr
بازی شروع نشده است
۱۲:۵۵
Martin Sulc
-
-
Ales Brandtl
بازی شروع نشده است
۱۳:۲۰
Cerveny Tomas
-
-
Frantisek Camr
بازی شروع نشده است
۱۳:۲۵
  Belarus Liga Pro
Kirill Kazanin
۱
۳
Konovalov Aleksandr
Finished
۱۰:۳۰
Evgenii Kozich
۰
۰
Evgenii Mutianko
inprogress
۱۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید